



Набір пневмоінструменту 1/2" 20ед. (KAAA1650B) Toptul GDAI2001E
Набір пневмоінструменту Toptul GDAI2001E 1/2" 20ед.
В комплекті:
- ударні головки короткі 6-гранні: 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 22, 24, 27 мм;
- ударні головки длинные6-і гранні: 17, 19 ,21 мм;
- подовжувач ударний 125 мм;
- міні маслянка;
- швидкознімання тато європейський тип і японський тип.
Характеристики пневмогайковерта KAAA1650B:
- Довжина загальна 180 мм
- Вага 2,6 кг
- Крутний момент 678 Н/м
- Витрата повітря 113 л/хв
- Швидкість обертання 8000 об/хв
- Квадрат 1/2 дюйма
- Ударний механізм ― подвійний молоток
- Рекомендований діаметр шланг 8мм (внутрішній)
TOPTUL
Весь інструмент виготовляється з першокласних сплавів хромванадия або хроммолибдена, які закуповуються тільки у провідних сталеливарних компаній світу входять у світовій ТОР10. В процесі виробництва інструмент піддається спеціальній термічній обробці і проходить багатоступінчастий контроль якості, що дозволяє досягти максимально можливого для сьогодення якості. Все виробництво відбувається на новітньому обладнанні з застосуванням новітніх технологічних прийомів. Для всього ряду ручного інструменту застосовується особливе покриття металу, яке перешкоджає виникненню корозії і зберігає всі його характеристики. Завдяки всім цим процесам, гайкові ключі торгової марки TOPTUL витримують високі навантаження і задовольняють вимоги всіх користувачів у всіх галузях промисловості. Спеціально розроблена конфігурація граней дозволяє досягти максимальної площі контакту ключа з флангами деталі, а не з її кутами. Стінка накидною частини гайкового ключа TOPTUL (торцевий головки), на відміну від ключів інших марок, тонка, і в той же час, завдяки конструктивним особливостям, може витримувати щонайменше на 60% більше регламентованого стандартом DIN прикладеного крутного моменту. Так само, тонка стінка дозволяє працювати гайковим ключем у важкодоступних місцях і в обмеженому просторі.
Відмінною особливістю марки TOPTUL є так само те, що ця марка повністю випускається саме компанією ROTAR MACHINERY INDUSTRIAL CO. на своїх заводах, на відміну від багатьох марок з Тайваню
Вибравши інструмент TOPTUL, Ви зможете на практиці переконатися в тому, що вже давно відомо всьому світу і отримати найкращу якість справжнього професійного інструменту!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 678 H*m |
| Витрата повітря | 113 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Кейс в комплекті | Так |
| Набір насадок | Так |
| Перехідний штуцер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робочий тиск | 6.2 бар |
- Ціна: 8 360 ₴


